Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk Lipoliz,  yaygınlaşan bölgesel zayıflama uygulamaları ise hem kolaylığı hem de etkili olması nedeniyle bölgesel incelme isteyen herkesin kurtarıcısı olmaktadır.Vücudun bazı bölgelerinde kilo alımı daha kolaydır. Bölgesel olarak görülen kiloların verilmesi normal kilo vermeye göre kat kat daha zordur.

Karın, göbek, basen, bacak gibi yağ birikimine meyilli bölgelerden alınan kilolar vücudun orantısız bir şekle bürünmesine neden olur. Bu hoş olmayan görüntüden kurtulmak için spor, diyet gibi uygulamalar denense de çoğu zaman etkili ve kalıcı sonuçlar alınamamaktadır.

Kilo vermek isteyenlerin merak ettiği soğuk lipoliz nedir sorusunun cevabına gelirsek kısaca bir tür bölgesel zayıflama yöntemidir. Dondurarak yağ parçalama şeklinde gerçekleşen bu uygulama sayesinde kolaylıkla kilo vermek mümkündür.

Yağ hücrelerinin belirli bir dereceye kadar soğutulması ve vücuttan dışarı atılmasını sağlanarak yağlanmanın oluşturduğu kalın görüntü yok edilir. Trend haline gelen soğu lipoliz birçok sağlık ve güzellik merkezinde uygulanmaktadır. Her mevsim uygulanması mümkün olduğunda zayıflama yöntemlerinde trend haline gelmiştir.

Nasıl Uygulanır?

Kendi başına kilo vermeyi deneyen fakat başarısız olanlar son çareyi alternatif zayıflama yöntemlerini denemekte bulur. Kolay uygulanması ve kısa sürmesi sayesinde zayıflamak isteyenler vakit kaybetmeden soğuk lipoliz uygulamasıyla tanışmalıdır.

Vücuda herhangi bir zararı olmayan, ameliyat gibi zorlu süreçleri bulunmayan bu yöntemin uygulanışı oldukça kolaydır. Hazırlık ve uygulama aşamasından oluşan sürecin ilk basamağı işlemi yapacak kişiyle görüşmek, vücut analizi yaptırmaktır.

Herkesin metabolizmasının farklı çalışması, kilo alma şekli birbirinden farklıdır. Bu nedenle soğuk lipoliz işleminden yararlanmak isteyenler şikâyetlerini ilk görüşme sırasında belirtmelidir.

Yaşam alışkanlıkları, beslenme şekli, metabolizma hızı gibi etkenlerin işlemi yapacak kişiyle paylaşılması gereklidir. Kaç seans sonra vücudun istenilen forma ulaşacağı ise yine kişinin fiziksel özelliklerine ve alışkanlıklarına göre değişmektedir.

Kişiye en uygun tedavi planı hazırlandıktan sonra uygulama aşamasına geçilmektedir. Uygulamaya yönelik üretilmiş teknolojik cihaz sayesinde deri altındaki hücreler hedef alınır ve dondurma işlemi gerçekleştirilir.

Ortalama -10 dereceye kadar gerçekleştirilen 1 saatlik soğutma işlemi sonucunda yağ hücrelerinin canlılığını kaybetmesi sağlanır. Eliminasyon seviyesine kadar dondurulan ve artık ölü hale gelen yağ hücreleri metabolik süreç içerisinde vücuttan atılır. Bu sayede soğuk lipoliz yapılan bölgelerde gözle görülür incelme ve sıkılaşma sağlanır.

Kimler İçin Uygundur?

Günümüz koşullarında yaşamın hareketsizliği özellikle belirli bölgelerden kilo alımına neden olmaktadır. Zayıflamak için tüm yolları denemsine rağmen bir türlü kilo veremeyen, inatçı yağlardan kurtulamayan herkes için lipoliz tedavisi uygundur. İstenmeyen yağlardan kurtulma işlemi soğuk lipoliz erkek ve kadın hastalarda uygulanabilmektedir.

Ancak bazı kişilerde var olan sağlık problemleri veya soğuğa duyarlılık gibi nedenlerden dolayı bu yöntem uygulanmamaktadır. Eğer aşağıda belirttiğimiz durumlara sahipseniz soğuk lipoliz dışında diğer bölgesel zayıflama yöntemleri araştırabilirsiniz.

 • Hamilelik
 • Mide fıtığı,
 • Soğuk alerjisi,
 • Böbrek ve karaciğer hastalığı,
 • Sedef hastalığı,
 • Emzirme döneminde olmak,
 • Kalp pili kullanmak,
 • Kan protein seviyesinin düşük olması,
 • Raynaud sendromuna sahip olmak

Bu tür durumlarda vücudun soğuğa maruz bırakılması sağlık açısından tehlikeli olabilmektedir. Bu nedene belirttiğimiz hastalıklara veya özel durumlara sahipseniz bünyenize uygun alternatif kilo verme yöntemlerini denemelisiniz.

Hangi Amaçlarla Kullanılır?

Güzellik merkezlerinde sunulan diğer birçok hizmet gibi soğuk lipoliz de bölgesel olarak zayıflama amacıyla kullanılır. Pek çok kişinin vücuduyla yaşadığı en büyük problemlerin başından belirli bölgelerde yoğun olarak yağ birikmesi gelmektedir. Bu türden kilo alımlarında kişileri zorlayan durum orantısız görünüme neden olması ve kolay bir şekilde verilememesidir.

Diyetle zayıflamak, egzersiz yaparak kilo vermek gibi girişimlerde bulunulsa da istikrar sağlanamadığından istenen sonuca ulaşılamamaktadır.

Modern çağın getirdiği teknolojik yöntemler sayesinde çok kısa bir sürede istenilen forma ulaşılabilmektedir. Bölgesel kilo verme amacıyla kullanılan soğuk lipoliz vücudun kontrollü şekilde istenilen biçime ulaşmasında etki göstermektedir

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Kişinin ihtiyacı doğrultusunda soğuk lipoliz tedavisi seansı sayısı değişmektedir. Yağlanmadan kaynaklı kilo problemi yaşayan herkes zayıflamak için lipoliz uygulamasını tercih edebilir. Vücudundaki kiloya sebep olan yağ miktarı fazla olmayan kişilerde tek seans uygulama yeterli olabilmektedir.

Eğer yağlanma tüm vücudu kaplamışsa ve yakılmama konusunda inatçı hale gelmişse tek seans yeterli olmayacaktır. Bu durumda hazırlık aşamasında kişilerin kilo yağ oranı, hangi bölgelerde yoğunluk olduğu gibi etkenler değerlendirilmeli ve sonucunda soğuk lipoliz tedavisi kaç seans süreceğine karar verilmelidir.

Soğuk Lipolizin İşlem Etkisi Ne Kadar Sürer?

Soğuk lipolizin uygulanış yöntemi vücutta kiloya neden olan fazla yağın dondurularak vücuttan uzaklaştırılması şeklindedir. İşlem yaklaşık 1 saat sürmektedir.

İlginizi Çekebilir  Hyaluronik Asit Uygulamaları

Kişinin kilo problemine göre -1 derece ile -10 derece arasında soğukluk uygulanarak yağ hücrelerinin ölmesi sağlanmaktadır. İşlem bittikten sonra yağ hücrelerinin ölmesine bağlı olarak vücut daha sıkı bir hale gelmektedir.

Ölü yağların metabolik süreç içerisinde dışarı atılması ve istenen kilonun verilmesi de 2 ile 4 hafta arasında sürmektedir. Bu süre içerisinde ölü hücreler vücuttan uzaklaştırıldığından lipoliz etkisiyle kilo verilmektedir. Seans sayısına ve kilo problemine göre kilolarından mustarip olanların 16 cm’ye kadar incelmesi mümkün olmaktadır.

İşlemin yapıldığı andan itibaren etki görülmekle birlikte 2-4 ay arasında hedeflenen incelme sağlanmaktadır. Etkinin uzun süreli olması isteniyorsa işlem sonrasında yeme içme düzenine, hayat alışkanlıklarına dikkat edilmeli, tekrar kilo alımına sebep olacak davranışlardan kaçınılmalıdır.

Soğuk Lipoliz Ne Zaman Sonuç Alırım?

Uzun süredir kilolarıyla mücadele içerisinde olanlar soğuk lipolizden ne zaman sonuç alacağı konusunda sabırsızlanmaktadır. Onca zaman alan zayıflama metotlarının ardından kısa sürede istediği zayıflığa ulaşmak pek çok kişinin hayalidir.

Eğer zamanınızı kilo verme konusunda kayda değer bir yönteme harcamak istiyorsanız soğuk lipolizi denemelisiniz. Hem hiç zorlanmadan hem de zamandan tasarruf ederek arzu edilen kilolu bölgelerden zayıflamak lipoliz sayesinde mümkündür.

Fiziksel görünümüne önem veren herkese etkili bir alternatif yöntem sunan bu uygulamadan kısa sürede sonuç alınmaktadır. Seanslar genellikle bir saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Kilo probleminin hangi düzeyde olduğuna göre seans sayısı değişiklik gösterdiğinden fazla kilosu olanların sonuç alması da nispeten daha uzun sürmektedir. Seanslar tamamlandığından 2 ile 4 hafta arasında lipolizle soğutulup dondurulan yağ hücreleri vücuttan tamamen atılmaktadır. Bu sürelerin geçmesiyle birlikte 16 cm’ye kadar incelme sonucu alınmaktadır.

Soğuk Lipoliz Güvenilir Mi?

Bölgesel kilo sorunları yaşayanların en çok tercih ettiği güzellik uygulamalarından biri soğuk lipolizdir. Daha önce kendi çabalarıyla kilo verme girişimlerinde bulunup da sonucunda hüsrana uğrayanlar profesyonel yardım alarak zayıflama yolunu tercih etmektedir. Uzman doktor veya deneyimli estetisyenlerin uyguladığı soğuk lipoliz son derece güvenilir bir yöntemdir.

Eğer bacak, kol, göbek, kalça gibi bölgesel yağlanmalar varsa ve kendi imkânlarınızla bu yağlardan kurtulamadıysanız profesyonel destek almaktan çekinmemelisiniz. Soğuk lipolizin güvenilirliği konusunda endişe etmeden güvenilir bir güzellik merkezinde bölgesel zayıflama seanslarına yazılabilir, soğuk lipolizle fit bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Avantajları Nelerdir?

Soğuk lipolizin sağladığı avantajlar şu şekildedir:

 • Soğuk lipoliz çevredeki dokuya hasat vermeden yağlı dokuyu hedef alır ve yağların dondurulup parçalanmasını sağlar.
 • Dondurularak canlılığını kaybeden yağ dokuları, vücudun dolaşım ve boşaltım sistemi aracılığıyla vücuttan uzaklaştırılır.
 • İşlem öncesinde hastaya lokal veya genel anestezi yapılmaz. Bu sayede işlem boyunca hasta dinlenir pozisyonda kitap okuma, müzik dinleme gibi aktivitelerini gerçekleştirebilir.
 • İşlem herhangi cerrahi girişim gerektirmediğinden uygulama sırasında kesi veya dikiş yapılmaz. Böylelikle hastalar işlemden sonra günlük yaşantılarına kolaylıkla geri dönebilir.
 • İşlemin ilk safhasında lipoliz cihazının özel başlıkları kullanılarak yağlı doku cihazın içerisine vakumlanır. Bu sırada hasta minimum düzeyde bir acı hissedebilir. Ancak soğutma safhasına geçildiğinde hastalar soğuğa tamamen alıştığından uyuşma olduğu için hasta acı hissetmez
 • Cerrahi işlemlerde olduğu gibi herhangi bir kesi ve dikiş olmadığından iyileşme süresine gerek duyulmaz.
 • İşlem yapılan bölgeye ve vücuttaki yağ oranına bağlı olarak çoğu hastada tek seansta epey incelme sağlanır.
 • Seanslar ortalama 1 saat sürmektedir. Bu sayede hastaların günlük işlerini ertelemelerine gerek kalmadan işlerine devam edebilirler.
 • Bu işlemin FDA onaylı bir yöntem olmasından dolayı güvenilirdir.
 • İşlem sonrasında yeme içmeye dikkat ederek ve düzenli spor yaparak kalıcı incelme sağlanabilir.
 • İşlemin ardından yağlı dokuda ortalama %30 oranında kayıp yaşanır.

En iyi Soğuk Lipoliz Ürünleri Nelerdir?

Soğuk lipolizden beklenen verimin alınabilmesi için kullanılan ürünlerin kaliteli olması gerekir. Kullandığımız ürünlerin en iyi kalitede olmasına özen gösterilmektedir. Bu sayede zayıflama umuduyla bizlere başvuran müşterilerimizin kliniğimizden memnuniyetle ayrılmaları sağlanır. Etkili sonuçlar sağlayacak en iyi lipoliz ürünleri DQ SUPREALL ve DQ NEFERTITI LIFT’tir

DQ SUPREALL: İçeriğinde Phosphatidylcholine ve Deoxycholate etken maddeleri bulunun solüsyon soğuk lipoliz uygulamasına başvuran müşterilerimde kullanılmaktadır. Lipoliz işleminden beklenen en üst düzeyde faydayı sağlamak için üretilmiş bir ürünüdür. Başlıca kullanım alanları şu şekildedir:

 • Çift çene yani gıdı problemlerinin çözümü
 • Jawline yağ birikimleri
 • Alt ve üst karın yağları
 • Kollar, omuzlar ve uyluklar
 • Spor veya diyetle azalmayan bölgesel yağlar
 • Lipom veya çoklu lipomlar

DQ SUPREALL

DQ NEFERTITI LIFT: Bu sıkılaştırıcı  ürünümüz; yüz ve boynun nemlenmesine, zamanla sıkılaşmasına ve çeneyi şekillendirmeye yarayan bir çözeltidir. Yaşlanma karşıtı özelliklere sahiptir. Ürünün sağladığı diğer bir avantaj cildin esnekliğini arttırmasıdır. Bu sayede gözle görülür şekilde sıkılaşmayı sağlamaktadır.

DQ NEFERTITI LIFT

Soğuk Lipoliz ile İlgili Sorulan Sorular

Soğuk lipolizin gün geçtikçe yayılan ve dünyanın pek çok noktasında uygulanan bir işlem olması insanların bu uygulama hakkındaki merakını arttırmaktadır. Bu işlem hakkında sıkça sorulan soruları sizler için yanıtladık.

İlginizi Çekebilir  Boyun Mezoterapisi

Tedavi ağrılı bir işlem mi?

Tedavide ağrı duymaya neden olacak ameliyat kesisi, bası uygulama gibi işlemler yoktur. İşlem yalnızca yağ hücrelerine dondurucu soğuk etkisinin nüfuz etmesine yöneliktir. Sadece cihazın yağlı bölgeyle ilk temasında soğuğun etkisine bağlı olarak çok hafif düzeyde acı hissedilebilir. Neredeyse yok diye tabir edeceğimiz bu acı saniyeler içerisinde geçtiğinden tedavinin ağrılı bir işlem olmadığını söyleyebiliriz.

Anestezi uygulaması yapılır mı?

Zayıflamayı sağlayacak çeşitli cerrahi işlemlerde ve bölgesel zayıflama yöntemlerinde acı duyulmaktadır. Birçok güzellik işleminde acı duyulmaması için hastalara lokal veya genel anestezi uygulanmaktadır.

Bölgesel olarak incelmeyi hedefleyen soğuk lipoliz uygulamasında ise soğuğun neden olduğu acı seviyesi minimal düzeydedir. Bu nedenle bölgesel veya genel anestezi yapılmasına gerek yoktur. Ağrısız bir işlem olduğundan dolayı tedavi öncesinde hastaların ağrı kesici içmelerini gerektirecek bir durum da söz konusu değildir.

İşlem kalıcı mı?

Soğuk lipolizin uygulanması sonucunda vücutta bölgesel olarak birikmiş yağlar ölü hale gelmektedir. Sonraki birkaç aylık zamanda bu ölü yağ hücreleri sindirim ve boşaltım yoluyla dışarı atılmaktadır. Bu sayede doğal süreç içerisinde yağlar uzaklaştırılarak incelme sağlanmaktadır. İşlemin etkisi genellikle uzun sürelidir.

Kişi işlem sonrasında beslenme düzenine ve hayat alışkanlıkların dikkat ettiği sürece işlem kalıcılık sağlayacaktır. Ancak işlemden sonra yüksek kalorili besinler tüketilmeye, hareketsiz bir yaşam sürmeye devam edilmesi halinde kalıcı sonuçlar elde edilemeyecektir.

Riskli bir işlem midir?

Kısa bir süre içerisinde vücudunuzdaki yağları eritmeniz mümkün deseler ilk akla gelen sorulardan biri işlemin güvenilir olup olmadığı, risk barındırıp barındırmadığı olur.

Daha öncesinde fevkalade efor gerektiren egzersizler yaptıktan, diyet ile uzun süre açlıkla savaştıktan sonra bile verilemeyen kilolar birkaç işlem sonrasında su gibi akmaktadır. Haliyle bu kadar kolay yoldan kilo vermeyi sağlayan işlem riskli mi değil mi şüphe uyandırmaktadır.

Ancak endişelenmenize gerek olmadığını söyleyebiliriz. Son teknolojik yöntemler kullanılarak kilo verilmesi sağlandığından işlemin kısa sürmesi ve etkili sonuçlar ortaya koyması son derece normaldir. Herhangi bir acıya ve sağlık sorununa yol açmayan kontrollü şekilde yağ hücrelerini öldüren soğuk lipoliz risksiz bir işlemdir.

Soğuk Lipoliz Neden Bu Kadar Popüler?

Hayat karmaşası içerisinde bazen kilo aldığımızı bile fark edemeyecek duruma gelebiliriz. Alınan kiloların belirli bölgelerde yoğunlaşması sonucunda tekrardan incelmek de epey zahmetli ve zor bir sürece dönüşmektedir.

Spor yaparak kilo vermek mümkün olsa da bazen spor yapmaya dahi vakit ayıramayacak dolulukta olabiliriz. Diyet de keza istikrar sağlanamadığında kilo vermede etkili olmayabilmektedir.

Güzellik ve sağlık merkezleri kısa yoldan ve kolaylıkla zayıflamak isteyenlere alternatif çözümler sunmaktadır. Son dönemlerin popüler alternatif zayıflama uygulamalarından biri de soğuk lipolizdir.

Bu uygulama neredeyse her güzellik merkezinde uygulanan, birkaç seansta sonuç veren ve acısız bir işlem olmasından dolayı popüler hale gelmiştir. Bölgesel yağlanma problemi yaşayan birçok kişi tarafından denen soğuk lipoliz büyük oranda memnuniyet duyulan işlemlerdendir.

Tedavinin Etkileri Ne Zaman Görülür?

Soğuk lipolizin diğer zayıflama yöntemlerine göre daha fazla tercih edilmesinin nedeni sonuçlarını kısa süre içerisinde ortaya koymasıdır. İşlem ortalama 1 saat süren masaj tekniğiyle gerçekleşmektedir.

Soğuk ısı verilerek yağ hücrelerinin donması ve ölmesi sağlanmaktadır. Tedavinin etkilerini göstermesi için ise ölen yağ hücrelerinin vücuttan atılması gereklidir.

Ölü yağ hücreleri yaklaşık 2 ile 4 haftalık süreler içerisinde vücuttan uzaklaştırılmaktadır. Bu sayede fazla yer kaplayan yağ dokusu yerini sıkı bir görünüme bırakmaktadır.

Tedavinin etkilerinin en iyi şekilde görülmesi ise 2 ay ile 4 ay içerisinde gerçekleşir. Bu süre sonunda işlem yapılan bölgeler fazla yağlardan kurtulur ve vücut istenen formunu kazanır.

Tek Seansta Kaç Bölgeye Lipoliz Yapabilirim?

Vücutta kilo alımları bazı bölgelerde daha yoğun olarak görülür. Özellikle basen, bacak, göbek gibi bölgeler yağ birikiminin daha fazla görüldüğü alanlardır.

İlginizi Çekebilir  Saç Mezoterapisi

Genellikle hareketsiz bir yaşantının sonucu olarak ortaya çıkan yağ kaynaklı kilo almalar soğuk lipoliz sayesinde kısa sürede ortadan kaybolmaktadır. Uygulama yapılmadan önce vücut şekli analiz edilmekte ve yağlanma problemi görülen bölgeler tespit edilmektedir.

Buna göre ihtiyaç duyulan seans sayısı belirlenmektedir. Lipoliz işleminde bazen tek bir bölgeden incelme beklenirken bezen de vücudun yağlanmasına göre basen, göbek gibi birkaç bölgeden kilo vermek amaçlanmaktadır.

Tek seansta kaç bölgeye lipoliz yapılabileceği merak konusudur. Bu işlemin tek seansta en fazla 3 bölgeyle sınırlı olarak uygulanması mümkündür.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Etkilerini Ne Zaman Görmeye Başlarım?

Soğuk lipolizin sağladığı en önemli avantajlardan biri de etkisini oldukça kısa bir zamanda göstermesidir. Uygulaman yapılmasının ardından iki ile dört haftalık zaman içerisinde dondurulmuş yağ hücreleri vücuttan atılarak incelme sağlanmaktadır. Uygulamanın etkileri en iyi şekilde iki ile dört ay arasında görülmektedir.

Aynı Bölgeye Yeniden İşlem Yapılabilir Mi?

Soğuk lipolizin etkisi sonraki süreçte kilo alımına dikkat etmeye bağlıdır. Kilo aldıracak rutinlere devam edilmediği takdirde yeniden lipolize gerek kalmadan vücut formu korunmaktadır. Ancak kimi zaman beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam tekrar bölgesel yağlanmalara neden olabilmektedir. Lipolizin etkisini kaybetmesiyle birlikte aynı bölgeye yeniden işlem yapılabilir.

Soğuk Lipoliz ile Verilen Bölgesel Yağlar Geri Gelir Mi?

Bölgesel olarak incelmede en etkili yöntemlerden biri lipolizdir. Ancak lipoliz sonucunda elde edilen zayıflamanın kalıcı olduğu söylenemez. Etkisi uzun süreli olsa da önemli olan işlemden sonraki süreçte kilo almamaya özen göstermektir. Eğer işlemden sonra yüksek kalorili yiyecekler tüketilmeye, hareketsiz kalmaya devam edilirse soğuk lipoliz ile verilen bölgesel yağlar geri gelir.

Seans Sonrası Spor veya Fiziksel Aktivite Yapabilir Miyim?

Lipoliz işleminin zorlu bir süreç olmaması sayesinde işlemden hemen sonra kişilerin hayat alışkanlıklarına devam etmeleri mümkündür. Herhangi bir iyileşme süreci gerektirmeyen lipoliz sonrasında spor veya fiziksel aktivite yapmakta sakınca yoktur. Aksine ölü yağ hücrelerinin atılması bakımından spor yapmak bölgesel incelme sürecini daha da hızlandırır.

Lipoliz İşlemi Sonuçları Ne Kadar Kalıcıdır?

Lipoliz işleminden sonra tekrar kilo alır mıyım, sonuçları ne kadar kalıcıdır diye merak edilmektedir. İşlem sonucunda ulaşılan ideal zayıflığın kalıcılığı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Sonraki süreçte tekrar kilo almaya sebep olacak davranışlarda bulunulması sonuçların kalıcı olmasını engeller. Ancak yeme içme düzenine dikkat eden, spor yapmayı ihmal etmeyen kişilerin lipoliz işlemi sonuçları uzun süreli kalıcıdır.

Soğuk Lipoliz Ağrılı Bir Uygulama Mıdır?

Ameliyatsız bir işlem olan soğuk lipoliz ağrılı bir uygulama değildir. Diğer cerrahi yöntemler kullanarak zayıflamayı tercih etmeyenlerin alternatifi haline gelen lipoliz ağrı yaşatmadığından dolayı popüler estetik uygulamalarında ilk sıralardadır. Ağrısız bir uygulama olduğundan dolayı aynı gün içerisinde gündelik hayata geri dönülebilmektedir.

Soğuk Lipoliz Kalıcı Mı?

Soğuk lipolizle sağlanan yağ dondurma işlemi sayesinde fazla kilolara neden olan yağ hücreleri tamamen yok edilir, küçülmez. Bu nedenle kalıcı olarak yağlardan kurtulmak mümkündür. Devamında kalıcılığı sağlamak için ise yaşam alışkanlıklarına dikkat edilmelidir.

Tekrar Uygulanabilir Mi?

Lipoliz uygulamasında vücuttaki fazla yağ hücreleri belirli bir dereceye kadar soğutularak donması sağlanır ve vücuttan atılır. Bu sayede ilk aşamada yağlardan kalıcı olarak kurtulunur. Ancak ilerleyen zamanlarda çeşitli nedenlerden dolayı tekrar yağ kaynaklı kilo alam durumu ortaya çıkabilir. Bu durumda ihtiyaç doğrultusunda soğuk lipoliz tekrar uygulanabilir.

Soğuk Lipoliz Fiyatları 2023

Zayıflama konusunda dünya çapında popülerlik kazanan soğuk lipoliz fiyatları 2023 merak konusu olmuştur. Fiyatın belirlenmesinde hazırlık aşaması diye tabir ettiğimiz vücut analizinin yapılması ve sonrasında kaç seans devam edileceği etkili olmaktadır.

Yapılan tetkikler neticesinde lipoliz uygulayacak uzman kişiler vücut yapınıza göre ulaşılmak istenen hedef doğrultunda fiyat belirlemektedir.  Herkesin kişisel durumuna göre ayrı ayrı fiyat belirlenmektedir.

Ayrıca tercih edilen hastaneye veya güzellik merkezinin koşullarına göre fiyat da değişik miktarlarda olabilmektedir. Bu nedenle tedavilerde net bir fiyat belirtmek mümkün değildir. Hastanelerin ve güzellik merkezlerinin sunduğu özel paket ve avantajlı kampanyalar sayesinde soğuk lipoliz fiyatını daha uyguna getirebilirsiniz.

Vücut analizinizin yapılması ve tedavi fiyatı almak için Bellamono güzellik merkezimizle iletişime geçebilir, soğuk lipoliz uygulaması hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Soğuk lipoliz fiyatları 2023 hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.