Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Medixa

 

Medixa srl, 2008 yılında kozmetik cerrahi, estetik tıp ve dermatoloji alanında faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirket, son derece profesyonel, modern, test edilmiş ve sertifikalı ürünleri tanıtır ve satar. MEDIXA markalı tüm ürünler, teknisyenler, doktorlar, biyoteknologlar ve endüstri uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından uzun yıllar süren araştırma ve işbirliği sonucunda İtalyan laboratuvarlarında oluşturulmuştur.

MEDIXA ürünlerini yaratmanın motivasyonu, en son bilimsel araştırmalara ve tıbbi yeniliklere dayalı güvenli müstahzarlar oluşturmaktır. MEDIXA markasına ait tüm dolgu maddeleri, enjekte edilebilir implant olarak sertifikalandırılmıştır ve üretimi, Tıbbi Cihazların üretimi ile ilgili ISO 13485 standardı ve tıbbi ve kozmetik ürünler için iyi üretim uygulamaları ile ilgili ISO 22716 standardına sahiptir.

Tıbbi ve kozmetik cihazların Kalite Yönetim Sisteminin belgelendirilmesi , MEDIXA markasının fikrini ve şirketin mevcut yasal ve düzenleyici duruma uygun ürünleri modern ve yenilikçi çözümler kullanarak tedarik etme taahhüdünü yansıtır. Plastik cerrahlara, medikal estetik doktorlara, dermatologlara yöneliktir.

42 ÜLKEDE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ VARDIR .

Marka Sayfasına Git