Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel Zayıflama; kilo problemi yaşanılan bölgeye özel yağ yakma işlemi olarak ifade edebiliriz. Özellikle son zamanlarda fazla kilolarından şikâyetçi olan birçok kişi bu tür zayıflama yöntemlerine başvurmaktadır. Bu yöntem sayesinde yağ biçiminde ortaya çıkan kilolarından mustarip olanlar hayal ettiği vücut görünümüne hem kolay bir şekilde efor saf etmeden hem de ağrısız olarak kavuşmaktadır.

Kendinizle barışık değilseniz bunun bir nedeni de istenmeyen kilolara sahip olmanız olabilir. Birçok kişi düzensiz kilo alımlarından dolayı vücudunun çeşitli bölgelerindeki kötü görüntüden şikâyetçi.

Birçok farklı nedenlerden kaynaklanan düzensiz kilo alışları vücudun belirli bölgelerinde çok fazla miktarda yağ birikimine neden olmaktadır. Aslında vücutta yağ depolanması vücudun enerjisiz kalması durumunda yağ yakarak enerji elde edebilmesi amacını taşımaktadır.

Üzerine bir de hareketsiz bir yaşamınızın olması da bu yağ birikiminin erimesini de zorlaştırmaktadır. Bu durumda bölgesel zayıflama sağlayacak şekilde yağ yakmak kendi başınıza oldukça zor olabilir. Endişelenmeyin, güzellik merkezleri müşterilerine cazip fırsatlarla sunduğu bölgesel incelme uygulamaları ile imdadınıza yetişmektedir.

Bu maksatla depolanan yağlar hayati fonksiyon taşıdığından vücutta tutulması daha faydalıdır. Ancak vücut için olumlu bir amaca hizmet eden yağ birikimi gereğinden fazla ve düzensiz olduğunda gerek sağlık gerekse de görüntü bozukluklarına neden olmaktadır. Özellikle karın, basen, bacak, göbek gibi yağ birikiminin kolay olduğu bölgelerde hoş olmayan yağ birikimi şeklinde ortaya çıkan fazla kilolar göze batmaktadır.

Hem de çok kısa bir süre içerisinde. Teknolojini getirdiği yeniliklerden biri olan bölgesel zayıflama uygulaması sayesinde hiçbir ameliyata, ağrılı ve acılı cerrahi işleme gerek kalmadan istenmeyen kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Nasıl Olur?

Bölgesel incelme evde kendi imkânların kullanılması, ameliyat gibi cerrahi imkânlara başvurulması veya diğer alternatif yöntemlere başvurularak gerçekleştirilen kilo verme şeklidir. Ancak bölgesel zayıflama deyince anlaşılması gereken genellikle spor veya diyet gibi yöntemlere başvuran ancak istenilen sonuca ulaşamayan kişilerin tercih ettiği uygulama olmaktadır.

Bölgesel zayıflamadan kastedilen ise soğuk lipoliz, G5 masajı ve ultrashape gibi cihazlar kullanılarak yapılan tedavi metotlarıdır. Herhangi bir cerrahi işlem gerektirmeyen bu bölgesel incelme uygulamaları sayesinde istenilen bölgelerdeki kalıcı hale gelmiş ve erimemeye ısrarcı yağları kısa sürede eritmek mümkündür.

Vücut şekline bağlı olarak kimi durumlarda birkaç seansta yağlar istenilen seviyede eritilerek vücudun beklenen görünüme ulaşması sağlanmaktadır. Hatta yağ durumunun azlığına göre kilo problemlerinin çözümü için tek seans bile yeterli olabilmektedir. Bölgesel zayıflamanın nasıl olacağı, hangi işlemlerle zayıflama sağlanacağı ise merak konusudur.

Güvenilir bir güzellik merkezinde bölgesel incelme paketi satın alarak zayıflama konusunda bir adım atabilirsiniz. Vücuttaki fazla yağ oranına göre kaç seans gideceğiniz değişebilmektedir. Bölgesel zayıflama hangi cihaz kullanılarak yapılacaksa buna göre yapılış şekli değişmektedir. Güzellik merkezlerinin birçoğunda soğuk lipoliz, G5 masajı ve utrashape ile bölgesel zayıflama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Soğuk Lipoliz: En yaygın kullanılan bölgesel incelme tekniğidir. Bu uygulamanın belirgin özelliği yağ hücrelerini soğutup dondurarak canlılığını kaybetmelerini ve vücuttan kolayca atılmalarını sağlamaktır. Vücuttaki yağlar -10 dereceye kadar kademeli olarak dondurulmaktadır. Soğuk lipoliz ile cilt altında bulunan yağ hücreleri kontrollü bir şekilde soğutulmasıyla birlikte hücreler canlılığını kaybetmektedir. Ölü hale gelen yağ hücrelerinin metabolik süreç sayesinde vücuttan atılması sağlanmaktadır.

G5 Masajı: Vücudun tüm bölgelerinde uygulanması mümkün olan G5 masajı daha çok selülit problemlerinde tercih edilmektedir. Bunun dışında kol, bacak, karın gibi yağ dokusunun yoğun olduğu her bölgede uygulanabilmektedir. Vücut özelliğine bağlı olarak ortalama 20-25 dakika arasında masaj yapılarak kan dolaşımı hızlandırılmakta ve kolay bir şekilde yağ yakımı sağlanmaktadır.

Ultrashape: Diğer bölgesel zayıflamayı sağlayan uygulamalar gibi ultrashape uygulamasında da yağların vücuttan atılması sağlanmaktadır. Vücuttaki yağların yırtılması ve çökmesini sağlayan bu uygulama sonrasında fazla ölü yağlar metabolik süreçte vücuttan dışarı atılmaktadır. Bu sayede fazla efor sarf etmeden kilo vermek mümkün olmaktadır.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Düzensiz kilo alımı neticesinde vücudun belirli yerlerinde yağ toplanması hem erkeklerin hem de kadınların en çok yakındığı durumlardandır. Kadınlarda fazla yağ birikmesinin sonucu olarak özellikle portakal kabuğu görünümünde selülit oluşmaktadır.

Vücudun birçok yerinde yağlanma olabilmekteyken kalça, basen, göbek gibi bölümler yağlanmaya çok daha yatkındır. Biriken bu yağlardan bölgesel olarak zayıflamayı isteyenler ise kendi başlarına veya yardım alarak yağ yakma girişiminde bulunmaktadır.

En çok denenen yöntemlerden biri de evde veya spor salonlarında spor yapmaktır. Çoğu kişinin zayıflamak için öncelikli olarak denediği yöntem spordur. Günün neredeyse tamamını evde geçirenler evde hareketsizlikten dolayı kilo almakta veya aldığı kiloları eritememektedir.

İlginizi Çekebilir  Göz Altı Mezoterapisi

Özellikle kadınların daha çok denediği evde spor yapmak yöntemi düzenli şekilde devam edildiğinde yağ yakmaya ve zayıflama yardımcı olabilmektedir. Ancak evde yapılan sporlarda çoğunlukla istikrar sağlanmadığından spor yapmaya devam edilememektedir. Bu nedenle evde zayıflama yöntemi başarısızlıkla sonuçlanmaktadır.

Bölgesel incelme sağlayacak ve yine birçok kişinin denediği ama çoğunlukla sonuç alınamayan yöntemlerden bir diğeri de diyet yapmaktır. Düzensiz beslenmenin düzensiz kilo alımına ve vücutta şekil bozukluklarına neden olduğu bilinmektedir.

Bu nedenle en başta yeme içmenin düzene girmesi gerekir. Böylece görüntü bozukluğuna neden olacak şekilde kilo alınmanın önüne geçilmekte veya alınan düzensiz kiloların verilmesi sağlanmaktadır.

Diyet sayesinde besleneme alışkanlıkları düzene girmektedir. Diyetisyenlerin vücut ölçülerinize göre hazırlamış olduğu diyet planına uyarak dengeli ve düzenli, sağlıklı yeme içme alışkanlıkları kazanabilirsiniz. Fakat tıpkı evde spor yapmak gibi diyet uygulaması da istikrar sağlanması zorlu bir süreç olduğundan genellikle kilo vermeden pes edilmektedir.

Kişilerin kendi imkânlarıyla giriştikleri zayıflama yöntemlerinden hedeflenen sonuçlar alınamayınca en garanti bölgesel incelme yolunun cerrahi işlemler ve güzellik merkezlerinde yapılan bölgesel zayıflama işlemleri olduğunu söyleyebiliriz. Ameliyatla zayıflama kısaca vücuttan yağ dokusunun çıkarılması şeklinde gerçekleşmektedir.

Bu şekilde yağ aldırma işlemi vücutta kesiklere neden olan bir cerrahi işlem olduğundan dolayı zayıflamak isteyenlerin endişe duyduğu yöntemlerdendir. Ayrıca işlem sonrasında da belirli bir süre toparlanmaya ihtiyaç duyulmaktadır. Kimilerine göre zahmetli bir süreç olmasından dolayı ameliyatla bölgesel zayıflamaya da yanaşılmamaktadır.

Güzellik kliniklerinde veya bazı hastanelerde gerçekleştirilen bölgesel incelme ise tüm bu yöntemlerden farklı olarak hiçbir cerrahi işlem olmadan, ağrı ve acı hissetmeden gerçekleştirilmektedir. G5 masajı, Ultrashape ve soğuk lipoliz gibi bölgesel zayıflama uygulamalarından vücuda en uygun olanı belirlenerek istenilen fit görünüme ulaşmak mümkündür.

Bu nedenle son dönemlerde çoğu kişi bölgesel zayıflama seanslarına giderek zayıflamayı tercih etmektedir. Sizler de vücudunuz ihtiyacına ve bütçe durumunuza göre bölgesel incelme uygulamalarını araştırabilir, uygun gördüğünüz metodu deneyebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Aletleri

Evde kendi başına bölgesel kilo vermek için ip, pilates topu, koşu bandı gibi bölgesel zayıflamaya yardımcı aletler kullanılmaktadır. Ancak tek başına gerçekleştirilen zayıflama girişimleri çoğu zaman sonuçsuz kalmaktadır.

Bu nedenle zayıflamak için en kesin ve zahmetsiz yol olarak bölgesel zayıflama cihazları ile yağlardan kurtulmak tercih edilmektedir. Güzellik merkezleri ve sağlık merkezlerinde bölgesel incelme için kullanılan aletler genel olarak aşağıdaki gibidir:

 • Lipo lazer cihazları
 • Yeni nesil yüksek yoğunluklu manyetik alan cihazları
 • Yeni nesi akustik RF buz başlık bölgesel incelme cihazları
 • Soğuk lipoliz ve lipo lazer kompakt bölgesel incelme cihazı
 • Diode lipo lazer bölgesel incelme cihazları
 • Yeni nesil mikro bilgisayarlı pasif jimnastik bölgesel incelme cihazları
 • Full otomatik vibro masaj selülit ve bölgesel incelme cihazları
 • Lenf dranaj bölgesel zayıflama cihazı
 • Yeni nesil full otomatik yüksek kaliteli ısı battaniyesi
 • Power stage
 • Bölgesel zayıflama hifu teknolojisi

Gideceğiniz zayıflama merkezlerinde kullanılan cihazların kaliteli ve son teknolojiyle üretilmiş cihazlar olmasına dikkat etmelisiniz. Teknolojik gelişmelere ayak uydurarak daha verimli sonuçlar sağlayan bölgesel zayıflama aletleri konforlu bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Bölgesel Zayıflatma Hareketleri

Vücudun belirli bölgelerinde daha fazla yağ birikimi olmaktadır. Bu da orantısız bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olur. Özellikle kadınların dert ettiği bu durumdan bazı egzersiz hareketleri yaparak kurtulmak, hiç değilse biraz da olsa kilo vermek mümkündür. Yapacağınız egzersizler sayesinde formunuzu koruyabilir ve istediğiniz vücut hatlarına sahip olabilirsiniz.

Bölgesel zayıflama için birçok egzersiz hareketi bulunmaktadır. Bu nedenle egzersiz yapmadan önce ilk olarak hangi tip vücut yapısına sahip olduğunuzu tespit etmeniz gerekir. Çünkü her vücut yapısı ve bölge için yapılması gereken hareket birbirinden farklıdır ve etkileri de farklılık göstermektedir. Standart olarak yaptığınız bazı hareketler kilo vermenize yardımcı olsa da istediğiniz bölgeden zayıflamanız konusunda etkili olamayabilir. Bu nedenle hangi bölgeden kilo vermek istiyorsanız ona uygun hareketleri yapmalısınız

Kadınlarda vücut yapısına göre yapılması gereken bölgesel zayıflama hareketleri şu şekildedir:

Kum saati: Bu vücut tipine sahip olan kadınların omzu geniş, beli ince ve kalçası kalındır. Bakıldığında kum saatini andırdığı için vücut şekli bu isimle anılmaktadır. Kum saati vücuda sahip olanların kalça bölgesinden zayıflaması için pilates, yoga, dans gibi hareketleri yapmaları gerekir.

İlginizi Çekebilir  Soğuk Lipoliz

Armut tipi: Vücudunuz armut şekline benzer bir görünüme sahip olabilir. Eğer omuz ve beliniz dar; kalça, basen ve bacaklarınız kalınsa armut tipi vücuda sahipsiniz demektir. Bu halde fit bir görünüm elde etmek istiyorsanız kalça, basen ve bacaklardan yağ yakmanız gerekir. Zayıflama konusunda size fayda sağlayacak sporların başında squat hareketleri gelmektedir. Koşu ve ip atlama sayesinde de bacaklardan kilo verebilirsiniz.

Dikdörtgen vücut: Düz ve kıvrımı olmayan bir profili olanlar dikdörtgen vücuda sahiptir. Kıvrımlara sahip olmak isteyenler kıvrım bölgelerindeki kasları geliştirmeye ve belirginleştirmeye yönelik squat hareketleri yapabilirler

Elma vücut: Alt bedeniniz ince ve göğüs, kol, karın bölgeleriniz kiloluysa elma vücut tipine sahip olduğunuz anlamına gelir. Bu bölgelerden daha rahat kilo almak sağlık açısından diğer vücut tiplerinde alınan kilolara göre daha risklidir. Bu nedenle elma vücuda sahip olanlar düzenli olarak spor yapmalı, hareket etmeyi aksatmamalıdır. Yürüyüş, koşu, kardiyo, bisiklet sürme gibi egzersizleri hayatınızın bir parçası haline getirmelisiniz.

Bölgesel Zayıflamada Göbek

Şık bir elbise giydiğinizde göze batacak şekilde beliren yağ tabakalı bir göbek tüm modunuzu düşürebilir. Hem fiziki görünüm olarak hem de sağlık açısından hoş olmayan kaba bir göbeğe sahip olmak hem kadınların hem erkeklerin en çok yakındığı kilo problemlerindendir. Gelgelim bölgesel incelme sayesinde size rahatsızlık uyandıran göbekte fazla kilolardan kurtulmanızın çeşitli çözümleri bulunmakta.

Öncelikle her şeyin başı boğazdan gelir desek de boğazdan geçenlerin sağlık açısından zararsız olmasına, fazla kalorili olmamasına dikkat edilmelidir. Beslenmenin düzene sokulması göbekten alınan kiloların verilmesinde son derece etkilidir. Bünyenize uygun şekilde uygulayacağınız diyetler kısa sürede dümdüz bir karına sahip olabilirsiniz.

Göbek bölgesinden zayıflamak isteyenlerin diyet dışında deneyebileceği bir diğer yol da spor yapmaktır. Aslında sağlık için rutine dönüştürmemiz gereken spor yalnızca kilo aldığımızda başvurulan bir yöntem olmaktan öteye gitmiyor çoğu zaman. Bu nedenle kısa sürede pes edişler de peşi sıra geliyor.

Düzen ve istikrar gerektiren spor gerekli özen gösterilmediğinde göbekten alınan kiloların geri verilmesinde işe yaramıyor ya da kalıcı olmuyor. Kalıcı olarak göbekten zayıflamak için düzenli şekilde spor yapılmalıdır. En basitinden düzenli yürüyüş yapmak kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Diyet ve spor gibi yöntemlerden istediği sonucu alamayanların başvurduğu ve diğerlerine göre çok daha kolay olan yöntem bölgesel zayıflama cihazları kullanmaktır. Yağları eritmeyi kolaylaştıracak tekniğe sahip son teknoloji ürünleri sayesinde göbekten bölgesel zayıflayabilirsiniz. Güvenilir bir güzellik merkezi ile göbek bölgesi şikâyetlerinizi paylaşarak kalıcı çözümler sunmalarını sağlayabilirsiniz.

G5 Bölgesel Zayıflama

Yağ eritmek ve zayıflama için spor yapmak, diyet uygulamak, ameliyat olmak gibi yollar denenmektedir. Bu sıralara daha çok tercih edilen zayıflama yolu ise Güzellik işletmelerinde profesyonel zayıflatma hizmetlerinde kullanılan cihazlardan biri de G5 bölgesel zayıflama aletidir. Bu cihaz kullanılarak yağ yoğunluğu olan bölgelerde incelme sağlanmaktadır.

Bir diğer adıyla darbeli masaj olan bu yöntem göbek ve kalça bölgesi başta olmak üzere pek çok bölgede zayıflık sağlamak için kullanılır. Yaydığı titreşimler ile ritmik masaj etkisi uyandıran bu yöntemde kan dolaşımı hızlanır. Böylelikle selülit gibi pek çok yağ birikimi problemlerine çözüm sağlanır.

Yağlar yakılarak istenilen bölgeden zayıflamak mümkün hale gelmektedir. Ayrıca zararlı toksinlerin vücuttan uzaklaştırılmasını sağlayan bu uygulama sayesinde vücudun rahat bir şekilde nefes alması sağlanır. Yaklaşık olarak yarım sata süren G5 masajı seanslar halinde yapılmaktadır. Vücudun zayıflama ihtiyacı doğrultusunda seans sayısında artış olabilmektedir.

Vücut Mezoterapi Ürünleri Nelerdir?

Vücutta mezoterapi uygulaması son yıllarda kozmetik dermatolojide sıkça kullanılmaktadır. Mezoterapide kullanılan etkili ürünler arasında steril bir kozmetik solüsyon olan DQ SUPREALL ürünü yer almaktadır. 5 ml ürün içerisinde Phosphatidylcholine ve Deoxycholate bulunmaktadır. İçerisinde bulunan bileşenler sayesinde yağ yakımı, mobilizasyonu ve eliminasyonu uyarılmakta ve bu sayede yağ yakımı çok kısa bir sürede gerçekleşerek kilo verilmektedir.

DQ SUPREALL

Her kutuda 5 adet x 10 ml sterilize edilmiş flakon bulunmaktadır ve her flakon tek kullanımlıktır.

Hangi bölge ve koşullarda kullanılacağı aşağıdaki gibidir:

 • Çift çene (Gıdı), Submental ya da submandibular (Jawline) yağ birikimleri
 • Alt ve üst karın yağları
 • Kol, omuz ve uyluk
 • Egzersiz veya diyetle giderilemeyen bölgesel yağlar
 • Lipom veya çoklu lipomlar
İlginizi Çekebilir  Burun Dolgusu

Bu bölgelerde yağ yakımı ve zayıflama için DQ SUPREALL ürünü kullanılmaktadır.

Üründen beklenen faydayı elde etmek için 21 gün ara ile seanslar halinde uygulanmalıdır. Seans başına kullanılan miktar ise zayıflanmak istenen bölgenin alanına göre değişmektedir. Vücudunuzun ihtiyacına göre hangi miktarda uygulanacağı uzman hekim veya estetisyenin analizlerine göre belirlenmektedir.

Bölgesel Zayıflama Sık Sorulan Sorular

Bölgesel Zayıflama Kalıcı Mı?

Daha iyi bir vücut yapısına sahip olmak için birçok yol denemiş olabilirsiniz. Spor yapmak, diyet ve hatta ameliyat… Sonucunda etkili ve kalıcı çözüm elde edemeyenlerdenseniz bölgesel zayıflama kalıcı mı sorusunun cevabını merak edebilirsiniz.

Bölgesel zayıflama işlemi hangi cihazla yapılırsa yapılsın yağ yakma temeline dayanan bir incelme uygulamasıdır. İşlem esnasında herhangi bir acı, ağrı duyumsamadan gerçekleşen zayıflama işleminin kalıcılığı konusunda ise şüphe duyulmaktadır.

Şüphenizi bertaraf edelim, bölgesel incelme kalıcı. Uzun süreli olarak etki gösteren bölgesel zayıflama sonraki yaşantınızda dengesiz kilo alımlarına dikkat ettiğiniz takdirde kalıcılığını korumaktadır. Yağ hücreleri bölgesel zayıflamada tamamen yok edildiğinden dolayı eski hale dönme ihtimali oldukça düşüktür.

Bölgesel Zayıflama ile Kaç Kilo Verilir?

Bölgesel zayıflama esasında tam bir kilo verme uygulaması değildir. Güzellik merkezlerinde farklı cihazlar kullanarak uygulanan bölgesel incelmenin amacı vücutta dirençli, erimeye inatçı olan yağların vücuttan uzaklaştırılmasıdır.

Fazla olarak görülen yağlar kişinin bünyesine ve vücut şekline göre kontrollü bir şekilde eritilmektedir. Temelde yağ yakma işlemi olduğundan kilo verme dolaylı olarak gerçekleşmektedir. Yani birdenbire 30-40 kilo vermeyi beklemek doğru olmayacaktır.

Herkesin fizik yapısı birbirinden farklıdır. Kimilerinde yağ kütlesi fazla kimilerinde kemik ve kas yoğunluğu fazladır. Kiloya sebep olan etken kişinin vücuduna göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle bölgesel zayıflama ile kaç kilo verilir sorusunun sabit bir cevabı yoktur. Kilosunun çoğunluğunu oluşturan faktör birikmiş ve vücudun bir parçası haline gelmiş yağlar ise verilecek kilo daha fazladır. Ancak fazla yağ bulundurmayan vücutlarda yağ miktarınca kilo verilmektedir.

Bölgesel İncelme Zayıflatır Mı?

Bölgesel incelme konforlu şekilde kilo vermeye yardımcı bir alternatif bir zayıflama yöntemidir. Bu yöntem sayesinde yağ hücreleri yakılarak veya dondurularak metabolizma aracılığıyla vücuttan dışarı atılmaktadır.

Eğer vücudunuzun bazı bölgelerinde yağ tabakası oldukça yoğunsa bölgesel incelme sayesinde kısa süre içerisinde kilo verebilirsiniz. Genellikle kol, bacak, basen, kalça, göbek bölgelerinde aşırı yağlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan kilolar gözlemlenmektedir.

Bunun sebebi vücuttaki bu bölgelerin yağlanmaya daha müsait olmasıdır. Hiçbir cerrahi müdahale olmadan kilo verme arayışındaysanız bölgesel incelme teknikleri işinizi kolaylaştırmaktadır.

Satın alacağınız bölgesel incelme paketleri sayesinde birkaç seansa gözle görülür değişiklikler kaydedebilirsiniz. Vücudunuzdaki yağ miktarına göre değişecek ölçüde bölgesel incelme ile kilo verebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Yorumları 2023

Belirli bölgelerden zayıflamak için bölgesel zayıflama cihazı deneyimleyenlerin yorumları okunduğunda herkeste farklı etki gösterdiği sonucu çıkmaktadır. Genel olarak memnuniyet duyulduğu gözlemlenmektedir. Kısa sürede etkili çözüm sunan bölgesel zayıflamanın ortaya çıkardığı sonuçlar kişilerin vücut yapılarına göre, sağlık durumlarına göre değişkenlik arz etmektedir.

Genel olarak yapılan yorumlar işlemin kısa sürede etkileyici sonuçlar sağlamasından dolayı olumlu yöndedir. Gün geçtikçe popüler hale gelen bölgesel zayıflama birçok kişinin memnuniyet duyarak uyguladığı estetik yöntemlerindendir.

Ancak her şeyden önce belirtmeliyiz ki bölgesel incelme işlemi yağ yakımı sayesinde incelmeyi sağlasa da bu tür işlem yaptıracak kişilere daha öncesinde sağlık kontrolü yaptırması önerilir. Bu sayede olumlu yorumlara rağmen beklediği sonuca ulaşması zor olan kişiler diğer alternatif zayıflama yöntemlerini deneyebilirler.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları 2023

Vücudunuzun belirli bölgelerinde genetik veya çevresel faktörlere göre daha fazla yağlanma görülebilmektedir. Son zamanlarda pek çok kişinin denediği bölgesel zayıflamayı uygulayarak incelme konusunda etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Spor yapmaya vakit bulamayanlardan veya diyet yapmaya başlayıp iradesine hâkim olamayarak sürekli bozanlardansanız bölgesel incelme uygulamaları tam da size göre. Güzellik merkezlerin sunduğu avantajlı fiyatları yakalayarak ihtiyacınıza göre zayıflama seansları satın alabilirsiniz.

Çokça kişinin merak ettiği bölgesel zayıflama fiyatları 2023 hakkında net bilgi bulunmamaktadır. Bölgesel zayıflama işleminin yapılacağı yer, hangi bölgeden zayıflamak istendiği, kullanılan cihaz, kaç seans uygulanacağı gibi pek çok etken fiyatların değişiklik göstermesine neden olmaktadır.

Net bir fiyat almak ve bölgesel incelme dair detaylı bilgi almak isterseniz Bellamono güzellik merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Bölgesel zayıflama fiyatları 2023 için bize ulaşabilirsiniz.